Online Katalog !

Bizi Daha Yakından İncelemek İçin Aşağıdan Kataloğu İndirebilirsiniz…

Download PDF

Neler Yaparız ?

 • Havalandırma Motoru
  Havalandırma Kanalı
  Havalandırma Flanşı
  Havalandırma Menfezi
  Havalandırma Ekipmanları
  Salyangoz Motor
  Baca Motoru
  Kanal Tipi Fan
  Baca Şapkası
  Hücre Tipi Fan
  Jetcap
  Spiral Kanal
  Esmatik

Havalandırma Sistemleri İmalatı ve Montajı

Hava kanallarında birinci sınıf galvaniz saç kullanmaktayız. Kullanım yerine göre kullanılan saç kalınlıkları,0.55mm ile 0.80 mm arasında değişmekte olup proje standartlarının gereği neyse yerine getirilmektedir.

Sektör Türkiye'de tam anlamıyla faal durumda fakat , genellikle imalat otomasyonu olarak fazla yayınamamiş durumda , yani imalat anlamında sipariş portföyü özellikle , mevcut mekana ve şartları na uydurulan ürünlerdir.Bir işyerine uyan bir ürün örneğin havalandırma sistemi kanalı borusu diğer işyerinde uygun olmaz . Hatta kullanılan sac birinde krom , çelik diğerinde dkp sac veya galvaniz olabilir. Havalandırma Sistemlerinde de aynı çeşitlilik söz konusudur.fakat endüstriyel mutfak davlumbaz vb ürünleri sağlık ve uzun ömürlü olması açısından kesinlikle paslanmaz ve asite dayanıklı krom ürünlerden olmalıdır. Buraya kadar yapılan açıklamalar bizlere verilecek siparişler de , müşteri ile ortak dili konuşan bu anlayışa sahip olmak için temel hazırlamaktır. Bizim ilk işimiz bizden ne istenildigini anlamak ve uygulamaktır. Bu anlayışla birlikte sac la üretilebilecek her türlü dolap ocak kapak kaplama vb özel ölçü siparşler itinayla üretilir ve teslim edilir.

Rollmot Havalandırma Sistemleri kaliteli, uygun, düşük maliyetli havalandırma sistemleri kurmakla birlikte, kurmuş olduğu sistemlerin arıza, bakım ve onarımlarında da süratli bir şekilde hizmet vermektedir.

Kullanım Alanları

Alışveriş ve İş Merkezleri
Tiyatro ve Sinema Salonları
Cafe ve Restorantlar
Fabrika, İmalathane ve Atölyeler
Konut ve Ofis Havalandırmaları
Hastane ve Bilgi Tıp Merkezleri

REFERANSLARIMIZ

Bir Telefon Kadar Yakınız Size !